Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi

YazarMesaj
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi Deli10
Tuttuğu Takım : Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi Left_bar_bleue52/52Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi Empty_bar_bleue  (52/52)

Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi Empty
MesajKonu: Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi   Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 4:35 pm

Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi [/size]
Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi G1

AYDIN’DA yaşayan Hakan P. (31), şans oyunlarına merakı yüzünden iddia bayiine yüklü miktarda borçlandı. Genç adam, borcunu kapatmak için ilginç bir senaryo hazırladı. Plan dahilinde İzmir’e gelip ailesini aradı. Hakan P. babasına ‘Yasadışı organ nakli yapan kişilerle böbreğimi satmak için anlaşmıştım, vazgeçtim. Beni kaçırdılar, 6 bin YTL istiyorlar. Parayı İzmir Konak Şubesi’ne yatırmazsan, öldürecekler’ dedi. Paniğe kapılan baba İbrahim P., soluğu emniyette aldı. Aydın polisi, durumu İzmir’e bildirdi. Ekipler, banka şubesinin önünde gelecek kişileri beklemeye başladı. Bankaya parayı almak için gelen Hakan P., ile beraberindeki Mehmet Ş. ve Gökhan K., kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Gençler, emniyette gerçeği itiraf etti. Hakan P., iddia oyunlarından dolayı 13 bin YTL borçlandığını, geçmişteki borçlarını ailesine ödettiği için tepki göreceği düşüncesiyle bu planı hazırladığını söyledi.

Işıl ÖZTÜRK / İZMİR
http://yazyagmuru.biz

Kaçırıldım deyip ailesinden fidye istedi
1 sayfadaki 1 sayfası