Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi

3 posters
YazarMesaj
RuNiMa
Yeni Üye
Yeni Üye
RuNiMa

Kadın

Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Empty
MesajKonu: Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi   Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Icon_minitimePtsi Ekim 22, 2007 6:37 pm

Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi 106b1rf0
Murat KEKİLLİ
m.kekilli@aktuelyayingrubu.com

Bülent Ersoy’dan özür diliyorum. Memleket sorunları ile benden fazla ilgilendiği, benim bunu fark etmediğim için İbrahim Amca’mdan ve Hülya Avşar’dan da özür dilerim ve aseksüel Şenay Düdek’ten de.

Ayrıca Beykoz ve Sarıyer ormanlarını katledenlerden de özür dilerim lütfen kabul buyurun…

Bir gece de altmış kes orgazm olduğunu televizyonlardan haykıran hanımefendilerden de özür dilerim… Gecelik fiyatı 150 bin dolar olan Şehrazat’tan da özür dilerim… Orgeneral öldürüp, Türkiye Cumhuriyeti bakanlarını ölümle tehdit eden muhteşem vatanseverlerden de özür dilerim.

Türk halkını tehdit eden Barzani’den, Talabani’den yüreğime indirdiği için özür dilerim. Ayrıca bütün Yahudi efendilerimden de özür dilerim. Gülşen’den ve İngilizce’yi memleketimize ilk getiren Sertap’tan, hatta eskiden baba bildiğim entelektüel Müslüm Baba’dan da özür dilerim.

Kokmuş Cola’dan özür dilesem biliyorum ki özürüm kabahatimden büyük olacak. PKK’nın uyuşturucudan sonraki finansörü Coca Cola, Damla Su ve diğer Amerika firmalarına atış serbest. Hem suçlu hem güçlü olan ben bu hususta özür dilerim.

Kanser edip sonra ilaç sektörünün pençesine atan ve doğal hayatı bırakıp bu şekilde yaşamınızda daha sağlıklı diyen bütün Türk doktorlarından da özür dilerim. Merak ediyorum ****** bu doktorları görseydi beni Türk hekimlerine emanet ediniz der miydi acaba?

Avrupa’da ki ve Amerika’da ki obezite hastalarından da özür dilerim. Bizim bu dünyadaki hakkımızı da yiyip çok çok fazla dışkı ürettikleri için Cem Uzan’dan özür dilerim, nedenini bende bilmiyorum.

Aydın Doğan benim amcam olur ama laf yok. Dolayısı ile Beyaz’dan ve Okan’dan özür dilerim, bir anlamı yok, çünkü onlarda benim arkam oluyor bu durumda. Ama FBI’dan özür dileyebilirim, kırmızı başlıklı füzelerimin yerini buldukları için.

Durun daha bitmedi; Ayşe Özgün’den de özür dilerim. Kaç çocuğun kansere yakalandığını kendisi biliyor mu yoksa ben açıklayayım mı reklâmını yaptığı firma yüzünden…

www.gidaraporu.com’a girin de görün bakın küçük yavrularımıza yıllarca neler yedirmişler. Sonra da çaktırmadan nasıl kaldırmışlar piyasadan. Bakın, bakın da görün gününüzü. Gününüzden özür dilerim ve son zamanlarda Türk toplumunda oluşan Amerika düşmanlığının sebebi ben olduğum için Amerika halkından özür dilerim.

Bayanlar baylar gelecek yazımda özür dilemeye devam edeceğim. Özür dilerim ama şimdilik elimde sadece bunlar var ve varını veren utanmamış. Türk askerlerine pusu kuranları gelecek yazıma saklıyorum. Özrün en büyüğünü onlara döşemezsem ne olayım… Ah unutmadan bir de Amerika sülfatları, Ermeni yasa tasarısı için Türkler, üç gün sonra her şeyi unuturlar demişler. Ben unutmuyorum… Kim unutursa ana avrat özür diliyorum. Ben bu yazıları yazdığımda Hakkâri faciaları yaşanmamıştı henüz. Köpeğime bile vermeyeceğim bir isimdir artık Barzani, Talabani, George…

Hepinizden özür diliyorum….
Musty
Admin
Admin
Musty

Erkek
Meslek : ÖĞRENCİ
Mood : Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Yarama10
Tuttuğu Takım : Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Gs10

Karakter Avı
Oyun:
Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Left_bar_bleue52/52Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Empty_bar_bleue  (52/52)

MesajKonu: Geri: Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi   Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Icon_minitimeSalı Ekim 23, 2007 7:52 am

Bende Özür Diliyorum MURAT ABİ...
denizcaann

Kadın

MesajKonu: Geri: Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi   Özür Dilerim - 22 Ekim 2007 Pazartesi Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:26 am

BENDE ÖZÜR DİLİYORUM

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cristian Ronaldo 09 Haziran 2008 Pazartesi