Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Fan Kulüp Birleşmesi

+3
Desperado
Hayal_66
m_kartal
7 posters
YazarMesaj
m_kartal

Erkek

Fan Kulüp Birleşmesi Empty
MesajKonu: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 9:02 am

Arkadaşlar bu işe Mesut KARTAL olarak kalkışıyorum ve bana şu ana kadar destek veren arkadaşlarımla birlikte devam ediyoruz çalışmalara..
Fan kulüplerin birleşmesini son defa ve en büyük destekleri alarak bu konuyu tekrar dile getiriyorum. Öncelikle lütfen tüm kekilli seven arkadaşlar bu yazıyı sonuna kadar okuyunuz..!

Dün gece (8 eylül Cumartesi) Murat Abinin Gölcük / İhsaniye Konserindeydim, bizim siteden taner kardeşim (kekillidelisi) vardı yanımda, diğer sitelerden de Halil (kekillizm.com-moderatör-) ve Mahmut (kekilli.biz-site kurucusu-) arkadaşlarda vardı ve onlarla gelen bir kaç arkadaş daha. Hepsiylede önceden tanışıklığım vardı zaten. Konserden 1 saat öncesine kadar Tibet Abi, Serkan Abi, Levent Abi Murat Abinin grubu ve bizler hepbirlikte oturduk birşeyler içtik muhabbet ettik. Öncelikle hepsinin çok çok selamları var sizlere.. Murat Abininde ayrıca selamı var tabii ki...

Daha sonra grup cheksound için ayrıldı. Bende Murat Abinin yanına gidip "3 fan kulübünden de arkadaşlar geldi abi burdayız" dedim. Ayrı bir odaya geçip muhabbet ettik fotoğraflar çekindik. Çok hoşuma gitti 3 fan kulüp birden yanyana resimler sohbetler, Murat Abinin ise tek kelime ile ağzı kulaklarındaydı oda çok sevindi.. Kekilli.biz'den gelen arkadaşlar birde afiş bastırmışlar 3 mt'lik onu çok beğendi. Dikkatimi çekti adamlar afişte ufak fontlarla sitelerinin adını yazmışlar. Büyük fontlarla ise "MURAT KEKİLLİ FAN KULÜBÜ. SEN NEREDE BİZ ORADA!" yazmışlar.. Yani Murat Abinin dikkatini site çekmedi büyük yazan yazı çekti!
Neyse yedik içtik muhabbet resim falan filan.. Konserde hepimiz yanyana sahnenin dibinde kolkola zıpladık birlikte kafa salladık birlikte alkışladık hep bir ağızdan eşlik ettik.
Şimdiye kadar gittiğim konserler arasında en zevk aldığım konserdi, diğer arkadaşlarda aynı şeyleri söylediler.
Bu kadar şeyi yazıyorum ki sizde o ana kendinizi sıkıştırıp kafanızda canlandırın diye..!

Diyeceğim o dur ki ;
MURAT KEKİLLİ 'yi dinleyen seven bütün arkadaşlar yani FAN'ları tek çatı altında toplanmalıdır bence. Tek yürek olarak Murat Abiye ulaşılmalıdır. Birbirine düşman gözüyle bakan siteler ve yöneticiler var. Bunların yanlış olduğunun farkında olmalarına rağmen neden hala sürdürürler anlamış değilim!?
Murat Abiden tam destek aldım site birleşmesi konusunda tek site olduğumuzda bize ne kadar destek vereceğini sizlerde az çok tahmin edersiniz? İleride Resmi Web Sitesi olmamızda bu şekilde gayet mümkün..
Bu konu hakkında kekilli.biz sitesinin kurucusu Mahmut ilede görüştüm uzun uzun. Tam destek aldım ondanda önerilerimin hepsine sıcak baktı ve arkamda olduğunu söyledi.
Ve işte asıl söyleyeceklerim şunlardır;
Ben Murat Abiyle yaklaşık 8 aydır tanışıyorum. Tibet Abi sayesinde tanıştım, Hereke konserini organize ettikten sonra samimiyet çoğaldı devamlı görüşür olduk. Etrafındaki her insanı tanır oldum zamanla, Tibet Abiden taa ki Yiğeni Şahine; Parantez Yapımdaki Alper Abiden, Ses-Işık-Sahne olayına bakan Halil Abiye kadar.. Murat Abinin etrafındaki herkes Murat Abi kadar kaliteli insanlar. Ben bu kadar imkanı bulmuşum, çoğu arkadaşım çok şanslı olduğumu söylüyor. Ve bende bana bir şekilde verilen bu şansı, benim kadar imkanı olmayan sizler ve diğer arkadaşlara bir köprü kurarak aradaki ulaşılmazlığı kaldırmak için elimden geleni yapıyorum. Öyle ki Murat Abi ile devamlı görüştüğüm halde hala fan kulüplerine girer konser haberleri, fotoğraflar, bilgiler veririm. Bunun içinde bazen vaktimi, bazen paramı harcarım. Ama ayrı ayrı siteler için bu dediklerimi yapmak zor oluyor. Baştan beri düşüncem olan FAN KULÜPLERİ BİRLEŞTİRMEK hala aklımda ve son kez bu işe tekrar kalkışıyorum. Artık bende bıktım inanınki. Siteler arası düşmanlık istemiyorum, Murat Abide istemiyor. Bunları yazarak "Şuna bak görüşüyor diye hava atıyor" dedirtmek istemezdim arkamdan. Ki beni tanıyan bilir hiç bir zaman dile getirmemişimdir bu hususları..!

--Arkadaşlar Artık Fan Kulüplerin Birleşmesi Gerektiğini Düşünüyorum---

Sizinde bu yazıyı okuduktan sonra olumlu ve yahut olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Diğer sitelerlede görüşmeye devam ediyorum. Yorumlarınız çok önemli, lütfen düşünerek konuşalım ve ortak bir karara varalım..!

Tekrar belirtmek isterim ki bu benim son uğraşım artık, eğer bu birleşme olursa çok avantajımız olacak. Murat Abi sitemize üye olacak, vakit buldukça gelip bizimle sohbet edecek, aralıklarla Murat Abininde katılacağı Fan Buluşmaları yapacağız. (Dün Fan Buluşmasınıda konuştum Murat Abiden onayı aldım, en kısa zamanda bu işler çözülür çözülmez gerçekleştiriyorum buluşmayı..)
Bu arada domain olarakta "www.muratkekilli.com.tr" yi alıyoruz. Murat Abiyle görüşüldü bu konuda ve kimlik fotokopisini alıp siteyi alacağız yakın bir zamanda..

Not: Bu yazımda herhangi bir hatam oldu ise özür dilerim..
Destek olan ve olacak arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler..

TOPRAĞIN DOSTLUĞU İLE..

"Mesut KARTAL"
Bu konu hakkında soru ve görüşleriniz için;
m_kartal_06@hotmail.com
Hayal_66
Üye
Üye
Hayal_66

Kadın

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 11:44 am

Valla ben bitek bu siteye takılıyorum.diğerlerini bilmem.Birleşip birleşmemesi paylaşım açısından önemli tabiki ama.En iyisi neyse o olsun
http://www.kekilli.sokagi.com
Desperado
Fanatik
Fanatik
Desperado

Erkek
Meslek : asd

Karakter Avı
Oyun:
Fan Kulüp Birleşmesi Left_bar_bleue52/52Fan Kulüp Birleşmesi Empty_bar_bleue  (52/52)

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 11:49 am

Burda tek bir amaç var Murat Kekilli.Birleşmesi bence mantıklı gibi.
http://www.muratkekilli.yetkin-forum.com
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Fan Kulüp Birleşmesi Deli10
Tuttuğu Takım : Fan Kulüp Birleşmesi F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Fan Kulüp Birleşmesi Left_bar_bleue52/52Fan Kulüp Birleşmesi Empty_bar_bleue  (52/52)

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 6:28 pm

Bu Forumun Üç Admini Var Ben Kararı Diğer İki Arkadaşıma Bırakıyorum Ne Derlerse O Olur...
http://yazyagmuru.biz
Kekillist_07
Moderatör
Moderatör
Kekillist_07

Erkek

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 3:32 am

söz tabiki adminlerden gecer fakat murat abimiz de işin içinde olup ve de bu olaya sıcak bakıyorsa kekilliciler olarak cok güsel olur diye düşünüyorum.En cok ta murat abimizin desteklediginden dolayı...
mahmut_elmas06
Admin
Admin
mahmut_elmas06

Erkek
Mood : Fan Kulüp Birleşmesi Stresl10

Karakter Avı
Oyun:

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 6:51 am

Besinci_Mevsim demiş ki:
Bu Forumun Üç Admini Var Ben Kararı Diğer İki Arkadaşıma Bırakıyorum Ne Derlerse O Olur...

Sema ablacım biliyorsun bu sitenin açılış amacı ilk baştan Murat Kekilli idi.Ha ortak bir çatı altında toplanma fikri elbette güzel.Böyle bir proje hayata geçerse sonuna kadarda destek veririz.Sonuçta 3 ü o sitede 5 i bu sitede bir orda bir burda Mk haberleri toplamak herkes için dezavantaj.
Bu projeyi başlatan arkadaşı sen hepimizden daha iyi tanıyorsun.Bu yüzdende senin düşüncen bizim düşüncemizdir.
Ama diğer siteler bu projeye sıcak bakmıyorlarsa bu sadece yeni bir site daha açmak olur.Umarım en iyisi olur
Musty
Admin
Admin
Musty

Erkek
Meslek : ÖĞRENCİ
Mood : Fan Kulüp Birleşmesi Yarama10
Tuttuğu Takım : Fan Kulüp Birleşmesi Gs10

Karakter Avı
Oyun:

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 11:15 am

valla ben karısmam bu konalara abıme katılıyorum en buyugumuz sensın apla sen ne dersen o olur ...!!!
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Fan Kulüp Birleşmesi Deli10

Karakter Avı
Oyun:

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 2:26 pm

O Zaman BirLeŞeLim Hepimizin Amacı Aynı Sonuçta. Mesut'ta Çok Sevdiğim Güvendiğim Biri. iŞin iÇinde O Varsa Çok FazLa Da Düşünmeye Gerek Yok Fan Kulüp Birleşmesi Corsodi5
http://yazyagmuru.biz
Kekillist_07
Moderatör
Moderatör
Kekillist_07

Erkek

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 3:41 pm

bencede güsel olur gercekten umarım kekilliciler olarak güsel seylerin başlangıcı olur...
mahmut_elmas06
Admin
Admin
mahmut_elmas06

Erkek
Mood : Fan Kulüp Birleşmesi Stresl10

Karakter Avı
Oyun:

MesajKonu: Geri: Fan Kulüp Birleşmesi   Fan Kulüp Birleşmesi Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 1:42 am

Bunu zaman gösterecek.

Fan Kulüp Birleşmesi
1 sayfadaki 1 sayfası