Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Bak!

5 posters
YazarMesaj
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Bak! Deli10
Tuttuğu Takım : Bak! F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Bak! Left_bar_bleue52/52Bak! Empty_bar_bleue  (52/52)

Bak! Empty
MesajKonu: Bak!   Bak! Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 9:16 am

Bak! Muradmcb3
Bak!
30 Ağustos 2007 Perşembe

Geçen hafta yazımı ulaştıramadım.
Ama benim suçum değil ki! Amerikalılar yapmıştır mutlaka diye düşünmüştüm. Zaten onların girdiği bir yerden bir daha hayır gelmez diyen de bendim.

Geçen hafta Osmaniye’de, Zorkun Yaylası’nda verdiğim konserden bahsetmiştim gönderemediğim o yazıda. Ne kadar kalabalık, ne kadar barış dolu ve ne kadar hasret ve özlem dolu olduğundan… Bunları yazıp göndermeme rağmen ulaşmamış Haber Aktüel’e.

Acaba neden ulaşmadı dersiniz? Çünkü bir gün sonra konser verdiğim o alanın yakınlarında bir asker şehit edildi ve ben yazımda bütün o doğu bölgesinin tamamında ki terör olaylarının tek sorumlusunun Amerika olduğunu yazmıştım. Ama bilinen bir şekilde değil tabi. Kendi üslubumla.

Şöyle yazmıştım: Aç gözlerini şöyle bir bak. Bu insanları öldüren terör değil bak. Kör müsün be adam, Amerikalılar cirit atıyor her yanımızda bak. Uyan hey hey kalk da bak, âşık olmadan, sevmeden ölmek gitmek var mı ya? Uyan etrafına bak biraz. Yalanıp durma bak, biraz baaaak ulan bak.

Bütün dünyanın sömürgesi İngilizce konuşanların, yalan mı? Dünyanın en çok dışkısını üreten toplum İngilizce konuşanlar. En çok dışkı, en çok yiyenin olmalı mıdır? Kim en çok yerse o gelişmiş olandır.

Şu işe bak, Afrika’da yiyecek kalmadı, sıra Ortadoğu ve Doğu’da. Yiyin efendiler, sizin İngilizceniz, bizim Türkçemizi de, Arapçamızı da döver.

O sarışın, mavi gözlü insanların bu kadar çok ve eli silahlı bir şekilde Doğu’da kara gözlü insanların arasında ne işi var ben anlamadım. Üstelik bir konser esnasında, hem de Osmaniye’nin bir yaylasında dostlarımın arasında kimler dolaşıyor, bilen birisi varsa söylesin bana?
http://yazyagmuru.biz
Kekillist_07
Moderatör
Moderatör
Kekillist_07

Erkek

Bak! Empty
MesajKonu: Geri: Bak!   Bak! Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 4:04 pm

abimiz harikasın yaa malesefki bu pislik dünyada dogru konusmak artık para etmiyor biz sevenlerin olarak herzaman yanındayız sen yeter ki ayrılma bizlerden lanet olsun AMERİKAN EMPERYALİZMİ...
Musty
Admin
Admin
Musty

Erkek
Meslek : ÖĞRENCİ
Mood : Bak! Yarama10
Tuttuğu Takım : Bak! Gs10

Karakter Avı
Oyun:
Bak! Left_bar_bleue52/52Bak! Empty_bar_bleue  (52/52)

Bak! Empty
MesajKonu: Geri: Bak!   Bak! Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 3:11 am

SadSad
tuba54

tuba54

Erkek

Bak! Empty
MesajKonu: Geri: Bak!   Bak! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 7:22 am

Harika,emeğine sağlık;)
denizcaann

Kadın

Bak! Empty