Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım!

2 posters
YazarMesaj
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Deli10
Tuttuğu Takım : Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Left_bar_bleue52/52Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Empty_bar_bleue  (52/52)

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Empty
MesajKonu: Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım!   Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 11:20 am

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Muradmcb3

Murat KEKİLLİ
m.kekilli@aktuelyayingrubu.com

Murat KEKİLLİ
29 Temmuz 2007 Pazar

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşığım!

Mutlu bir evliliğin sırrı, erkeğin dışarıda ikinci bir sevgili bulmasıdır dedi barda oturan genç kız. Kızın ruh halinin pek iç açıcı olduğunu söyleyemem ama ona göre mutluluk yine erkeğin inisiyatifinden geçiyordu. Ertesi gün bu yetmezmiş gibi, gazetelerde dünyaca ünlü bir kalp cerrahı uzmanı da destek veriyordu kızın bu söylediklerine.

Dr. Bernart, haftada bir sevgili değiştirmenin kalp sağlığını olumlu yönde etkilediğini söylüyordu. Üstelik üç büyük gazetenin sütunlarına büyük puntolarla geçiyordu bu haber. Acaba sadece kalbe mi iyi geliyordu bu dışarıdaki sevgili. Peki ya dalak, böbrek, bağırsak, kelle, paça ve ayakların hali ne olacaktı. Acaba onların üstünde de pozitif bir etkisi olamaz mıydı bu dışarıdaki sevgilinin.

Keşke Dr. Bernart abiye zamanında söyleseydik de bunları da araştırsaydı hatırımız için. O sıralarda Dr. Bernard’ın her hafta yeni sevgilileri ile boy boy görüntülerini verirdi gazeteler. Düşünebiliyor musunuz? Her hafta yeni bir sevgiliyi… Nasıl? Kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Sokaklardaki hayat kadınlarının sayısındaki artışın nedenlerini sakın araştırmayın, bu sizleri daha da hayvanlaştırabilir. O, her hafta değiştirdiğiniz sevgililerinizden biri istem dışı bir kız çocuğu dünyaya getirmiş olabilir ve siz çok sarhoş olduğunuz için hatırlamıyor olabilirsiniz değil mi? Çünkü her gün bir şişe kırmızı şarap da

erkek sağlığına iyi geliyormuş? Peki, o kız çocuğunun gelecekte ne olacağını tasavvur edebiliyor musunuz?

Eğer ebeveynlerinin izinden daha beter bir sonu olursa hiç şaşırmam. Bu çocukların sonunu hazırlayan şey sadece ekonomik nedenler midir acaba? Yok yok dostlarım, kendimiz edip kendimiz bulduk? Hatta bu suçun altında ezilmek bir yana utanmadan bir de ''Biz erkeklerin günahı kız sizlerden sorulacaaaak'' diye şarkılar bile söyledik. Pardon bu şarkıyı bende söyledimdi değil mi? Şimdi ben bu tarz düşünen insanlara da, ünlü kalp cerrahına da, bunu destekleyene de, bunları yazana da, o büyük gazete zırvalarına da gelmişine de, geçmişine de sövüp saysam acaba suç işlemiş olur muyum?

Acaba bu gazeteler beni yerden yere vururlar mı? Acaba doğru söyleyeni hakikaten kovarlar mı üç kuruşa dokuz köyden? Karımı seviyorum sevgilime âşığım.
http://yazyagmuru.biz
Musty
Admin
Admin
Musty

Erkek
Meslek : ÖĞRENCİ
Mood : Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Yarama10
Tuttuğu Takım : Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Gs10

Karakter Avı
Oyun:
Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Left_bar_bleue52/52Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Empty_bar_bleue  (52/52)

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Empty
MesajKonu: Geri: Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım!   Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 4:18 am

yaa bu adam super bı ınsan yaa soleııklerı cok guzel ve mantıklı ben o zaman cok hastayım cunku sadece 3 sevgılım oldu hatta ıkı bırı ilkokul bıde Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım! Icon_smi:D

bende sevgılımı sevıyorum asıgım ve olsem bıle degısmeye nıyetım yok

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşıgım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum
» Seni Seviyorum {ReSimLi}