Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Gözümüz ampul!

2 posters
YazarMesaj
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Gözümüz ampul! Deli10
Tuttuğu Takım : Gözümüz ampul! F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Gözümüz ampul! Left_bar_bleue52/52Gözümüz ampul! Empty_bar_bleue  (52/52)

Gözümüz ampul! Empty
MesajKonu: Gözümüz ampul!   Gözümüz ampul! Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 3:57 pm

Gözümüz ampul! Muradmcb3

Murat KEKİLLİ
m.kekilli@aktuelyayingrubu.com

24 Temmuz 2007 Salı

Gözümüz ampul!

Seçim sonuçlarının açıklandığı akşam komşu böyle bağırıyordu komşusuna. Ben de her zamanki gibi aklıma not ediyordum bu dilleri. Bu akşam her yer ışıl ışıl komşu diyordu Abdullah Amca. Mehmet Emmi de paket ettik komşu paket diyordu. Bense her zamanki gibi munzur munzur gülüyordum içimden.

Öyle ya, gün güneş yüzü görmemiş mahalle ağzı şakalaşmalarıydı bunlar. Ben nasibime düşeni alıyordum elbette. Çünkü bu haftaki köşe yazım için malzeme ayağıma gelmişti yine. Dedim ya... Allah'ın sevgili kulu olma içgüdüsü bambaşka.

Lafı uzatmayayım. Diğer konuşmalar biraz müstehcen kalaylamalar da içerdiğinden burada kullanamayacağım. Ama seçim bitti ve önümüzde yeni ufuklar var ve keşfedilmesi gereken çok yer var.

Çok insan var yeni yeni tanışılacak. Aşkımızın taa anasının gözünü arayıp bulmamız gerekebilir. Kendi dairemizin diğer yarısı var ve nerdedir? Nicedir bulmamız gerekir değil mi? Dünyada hâlâ iyilik var. Hala zaman var affetmek ve affedilmek için. Hâlâ küremizi mevtaya dönüştürmeden kurtarabilme olanağımız var. Hala barış umudumuz var. Hâlâ kurtarabileceğimiz bir canlı var şu anda yaşayan!

Dostlarım Allah var, hepsi var! Üzülenler var sevinenler var. Üzülenlerle beraber üzülmek bizi erdem sahibi yapar mı? Yapar tabi! Çünkü bu gün bana, yarın sana, öbür gün o ne! Acılar paylaşıldıkça azalır, çünkü Allah var, hepsi var...
http://yazyagmuru.biz
Musty
Admin
Admin
Musty

Erkek
Meslek : ÖĞRENCİ
Mood : Gözümüz ampul! Yarama10
Tuttuğu Takım : Gözümüz ampul! Gs10

Karakter Avı
Oyun:
Gözümüz ampul! Left_bar_bleue52/52Gözümüz ampul! Empty_bar_bleue  (52/52)

Gözümüz ampul! Empty
MesajKonu: Geri: Gözümüz ampul!   Gözümüz ampul! Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 10:36 am

tek kelimeyle muhtesem super...

Gözümüz ampul!
1 sayfadaki 1 sayfası