Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Ebemizin Örekesine Kar Yağacak!

2 posters
YazarMesaj
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Deli10
Tuttuğu Takım : Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Left_bar_bleue52/52Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Empty_bar_bleue  (52/52)

Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Empty
MesajKonu: Ebemizin Örekesine Kar Yağacak!   Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 3:08 pm

[color=#808080]
Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Muradmcb3

Murat KEKİLLİ
m.kekilli@aktuelyayingrubu.com
17 Temmuz 2007 Salı

Haluk Levent, böylesi kötü bir şey yapar mı yapmaz mı bilmem ama beni ilgilendiren; söylenenler. Doğruysa şayet bu olayda Serdar Ortaç ve Rober Hatemo'nunda isimleri geçiyor olması&

Beni yaralayan, kendisini sürekli olarak savunduğum bir insanın bu isimlerle birlikte anılması, o kadar& Asıl sorun şu ki bu günkü yazımın konusu kesinlikle bu değildi. Asli konumuz aslında ne olacaktı biliyor musunuz? Gözümüzün içine sokulan parti bayrakları ve sokak ağzı sloganları olacaktı. Olsun da!

Ben bunu hazırlayan ve partilerin görüşlerine sunan o reklâm departmanlarına kızmıyorum. Bunlara kabul ve onay veren estetik fakiri parti yöneticilerine kızıyorum. İnsan da biraz estetik ve zarafet olur! O ne öyle '10 bin desibel şiddetinde geliyoooor'

Bilmem kimin fesi geliyoor, eğer bize oy vermezseniz "ebenizin örekesine kar yağacak" nidaları. Bununla kalsa iyi. Hesap sormazsam NAMUSSUZUM diyenlere ne buyurursunuz? Aman efendim estağfurullah, elbette ki namuslusunuz. Ama söyleyin millete, birbirine bakıp bakıp gülmesin o zaman.

Ev hanımlarına ayda 500 YTL verilecek ama şiddeti 10 bin desibel, dayanabilirseniz. Mazot 1 YTL falan değil; 'BEDAVA' olacak. Hatta 1 LT mazot alana 100 YTL üstüne para vereceğiz. Siz sadece şu 10 bin desibel şiddetine dayanın birazcık yeter. Küresel ısınmayı bitirmenize gerek yok, zaten kürenin kendisi bitecek yakında.

Tüm bunların yanında birisi çıkıp deseydi ki; 'Ey milletim! Size hiçbir şey vaat etmiyorum ve ben bu yılki seçimlerde harcanacak bayraktı afişti ıvırdı zıvırdı reklam paralarını secim sonunda halka dağıtmaya karar verdim.'

Düşünün; ben ve benim gibi insanlar üstünde ne gibi tesirleri olacaktı. Üstelik merkezi yüreğimde bir yerde ne depremler yaratacaktı. Ama ülkemde öyle bir lider var mı? Nerde?

Reklâm harcamalarının bedellerini seçimlerden sonra bizden çıkaracağınızı bal gibi biliyoruz. Ebemizin örekesine kar yağacak sanki bilmiyor muyuz?

Murat KEKİLLİ
http://yazyagmuru.biz
Tetkik
Fanatik
Fanatik
Tetkik

Erkek
Meslek : mmm

Karakter Avı
Oyun:
Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Left_bar_bleue0/0Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Empty_bar_bleue  (0/0)

Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Empty
MesajKonu: Geri: Ebemizin Örekesine Kar Yağacak!   Ebemizin Örekesine Kar Yağacak! Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2007 2:25 am

Paylaşım için Teşekkürler
http://muratkekilli.gen.nu

Ebemizin Örekesine Kar Yağacak!
1 sayfadaki 1 sayfası