Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

FIKRALAR:):)

YazarMesaj
CompiterX
Yeni Üye
Yeni Üye
CompiterX

Erkek

FIKRALAR:):) Empty
MesajKonu: FIKRALAR:):)   FIKRALAR:):) Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 1:55 am

Laz Olduğum İçin

Temel ilkokulun 1.sinifina baslar, ilk gun kosa kosa eve gelir ve annesine "Anne, anne! ögretmen bugün okulda sayilari ögretti, herkes 9'a kadar sayabildi, ben tam 14'e kadar saydim, laz oldugum için mi ?
Annesi: Evet yavrum laz oldugun için.
Temel cok sevinir, 2. gun okula gider ve yine kosa kosa gelir ve annesine,
"Anne, anne! ögretmen okulda alfabeyi ögretti, herkes d'ye kadar ögrendi, ben h"ye kadar ögrendim, laz oldugum için mi?" der.
Annesi: Evet yavrum laz oldugun için.
Temel artik yerinde duramaz ertesi gun okuldan acayip mutlu bir sekilde gelir ve annesine "Anne, anne, bugun okuldaki arkadaslarimla boylarimizi karsilastirdik, herkesinki 80-90 cm, benimki 160 cm laz oldugum icin mi?" der.
Annesi: Hayir yavrum, onlar 6 yasinda sen ise 16 yasinda oldugun için.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
İtfaiye
Temel ile Dursun Amerika'da itfaiye teskilatina girerler, yangin ihbari alinir. Çok katli bir binada kreste yangin çikmistir. İtfaiyeci merdiveni çalismaz. Temel yukari çikar. Dursun aşağıda kalir. Temel aşağıda bekleyen Dursun'un kucağına çocukları atmaya
başlar. Temel atar, Dursun tutar, kaldırıma koyar. Bir çocuk, iki çocuk, üç çocuk, derken besinci zenci çocukdur. Temel birakir, Dursun yakalamak için kollarini açmaz.
Çocuk paat yerde. Tekrar at, tut kenara koy, tut at kenara koy. Temel yine zenci çocuk atar Dursun yine tutmaz. Çocuk paat gene yerde.
Dursun yukari bagirir:
"Yaniklari atarak vakit kaybetme.."

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇIPLAK TAVŞAN

Temel ava çıkmış, eli boş dönmemek için kasaptan bir tavşan almış.

Fadime,

- Ha pu netur, soyulmuş tavşanı nasıl avlaysun?
- Sevişirken yakaladum, çiyinmeye firsatu olmadu vurdimm onuuu

Birgün deli hastanesinin birinde,

delilere bir test yapmaya karar vermişler ve bu testı gecenı serbest bırakacaklardır.Duvara bi kapı çizmişler ve delilerden bu kapıyı acmalarını istemışler.Bütün delıler kapıya hücum ederek kapıyı açmaya çalışmışlar.Sadece bi tane deli gıtmemiş kapıyı açmaya doktorlar yasasın bitane akıllı cıktı demısler ve merak edıp sormaya gıtmısler.Sen neden kapıyı açmaya gıtmedın demısler.Deli hafif gülümsüyerek ANAHTARI SENDEEEEEE demiş.

FIKRALAR:):)
1 sayfadaki 1 sayfası