Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Rock Sevenlerin Merkezi

Murat Kekilli Sevenlerinin Buluşma Noktası

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlRadyomuza hos geldınız tıklayın....Giriş yap

Mod psikoloğa giderse

3 posters
YazarMesaj
mahmut_elmas06
Admin
Admin
mahmut_elmas06

Erkek
Mood : Mod psikoloğa giderse Stresl10
Tuttuğu Takım : Mod psikoloğa giderse F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Mod psikoloğa giderse Left_bar_bleue52/52Mod psikoloğa giderse Empty_bar_bleue  (52/52)

Mod psikoloğa giderse Empty
MesajKonu: Mod psikoloğa giderse   Mod psikoloğa giderse Icon_minitimePaz Kas. 19, 2006 6:12 am

Moderatör psikoloğa gitmiş. Psikolog sormuş sorununuz nedir diye?

Moderatör anlatmış: "Ben demiş bazı konuları kilitleyemiyorum. Örneğin daha önce verilmiş bir konu açıldığında o konuyu kilitleyemiyorum. Çok iyi niyetli bir insanım kimsenin üzülmesini istemiyorum ama yönetimle de aramız açılacak lütfen yardım edin" demiş.

Psikolog iyice dinledikten sonra ertesi güne randevu vererek bir daha gelin görüşelim demiş.

Modaratör ertesi gün yine gitmiş.

Psikolog sormuş sorununuz nedir diye? Bizim moderatör birkez daha anlatmış. Psikolog bu sefer 2 gün sonraya yine randevu vererek tekrar gelin görüşelim demiş.

Moderatör 2 sonra tekrar gitmiş psikoloğa. Psikolog tekrar sormuş sorununuz nedir diye. Moderatör gayet sakin bir şekilde yeniden cevaplamış. Bu sefer psikolog 3 gün sonraya randevu vermiş.

3 gün sonra moderatör tekrar gitmiş psikoloğa.

Psikolog sanki moderatörü ilk kez görüyormuş gibi birkez daha sormuş sorununuz nedir diye?

Moderatör bakmış olacak gibi değil en sonunda çıldırmış bağırarak: "Be adam bu soruyu her gelişimde tekrar soruyorsun daha önce cevapladım ya" demiş.

Psikolog: "iyide o konularda daha önce verildi bana bağıracağına git konuları kilitle" demiş. Laughing
Besinci Mevsim
Admin
Admin
Besinci Mevsim

Kadın
Meslek : Öğrenci
Mood : Mod psikoloğa giderse Deli10
Tuttuğu Takım : Mod psikoloğa giderse F_bahc10

Karakter Avı
Oyun:
Mod psikoloğa giderse Left_bar_bleue52/52Mod psikoloğa giderse Empty_bar_bleue  (52/52)

MesajKonu: Geri: Mod psikoloğa giderse   Mod psikoloğa giderse Icon_minitimePaz Kas. 19, 2006 6:45 am

Ay Çok GüZeL Ya çOK kOmiK Mod psikoloğa giderse Icon_smi
http://yazyagmuru.biz
harbi_kız_903
Bilgili Üye
Bilgili Üye
harbi_kız_903

Kadın
Meslek : öĞrEnCi

MesajKonu: Geri: Mod psikoloğa giderse   Mod psikoloğa giderse Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 8:30 am

puhaha çok güsel.. mod. olanlara Allah sabır wersin burda laf söxlüxoruz onlara.. Wink
http://www.mkekilli.ekibi.com

Mod psikoloğa giderse
1 sayfadaki 1 sayfası